Sprzedaż: 603 33 88 22
Dział obsługi klienta: 782 416 120

Monitorowanie z interwencją
Monitorowanie wraz z podjazdem grupy interwencyjnej na terenie całej Polski.


Na czym polega monitorowanie obiektu z podjazdem grupy interwencyjnej?

Usługa monitoringu polega na stałym dozorze sygnałów przesyłanych drogą telefoniczną, przez Internet lub GSM/GPRS wygenerowanych z systemu alarmowego, do stacji monitorowania. Stacja obsługiwana jest 24 godziny na dobę przez wyspecjalizowanych pracowników. W chwili otrzymania sygnału operator stacji monitorowania niezwłocznie wysyła patrol interwencyjny, będący najbliżej miejsca zdarzenia. W przypadku weryfikacji video lub na polecenie załogi interwencyjnej operator wzywa jednostki specjalne np. Straż Pożarną, Policję czy służby medyczne. Patrol dociera do obiektu w najszybszym możliwym czasie w celu ujęcia sprawcy oraz zabezpieczenia obiektu. Gwarantowany czas dojazdu do większości obiektów w Polsce to od 5 minut w nocy do 15 minut w dzień.


Dla kogo jest monitorowanie?

Z usługi może korzystać każdy kto ma zainstalowany system alarmowy lub potrzebuje ochrony osobistej.
Jeśli posiadasz już taki system albo planujesz jego zakup, to ta oferta jest skierowana specjalnie dla Ciebie. System alarmowy pozostawiony w trybie aktywnym podczas Twojej nieobecności nie jest do końca pewnym zabezpieczeniem. Niestety nie zawsze będziesz mógł liczyć na siebie, swoją rodzinę, pracowników lub sąsiada. Jeśli jednak uzbroisz alarm, a osoba postronna wejdzie do nieruchomości, poinformujemy Cię o tym fakcie i przyjedziemy z interwencją.

Monitoring to nie tylko ochrona przed złodziejami, ale także przed nieprzewidzianymi zdarzeniami jakie mogą nas spotkać. W momencie zamontowania odpowiednich czujników możemy zabezpieczyć Twój obiekt przed zniszczeniami. Instalacja czujnika zalania pomoże uchronić mieszkanie Twoje oraz sąsiadów, czujnik dymu zmniejszy straty wywołane przez pożar, czujnik czadu zaś może uratować życie Twojej rodzinie w przypadku nieszczelnej instalacji. O każdym takim zdarzeniu poinformujemy Cię i wyślemy załogę na obiekt.

Chcąc mieć pewność, że Twoja firma dobrze prosperuje uruchomimy sygnały informujące o rozbrojeniu lub uzbrojeniu alarmu. Dzięki temu będziesz wiedział kto i kiedy otworzył lub zamknął firmę. Jeśli poza godzinami pracy alarm będzie rozbrojony, wyślemy patrol na obiekt celem weryfikacji. Dostaniesz od nas informację o stanie zasilania na obiekcie. Niejednokrotnie brak prądu mógł Cię zaskoczyć rozmrożonym lub przegrzanym jedzeniem, ale od dziś możesz mieć nad tym pełną kontrolę.


Całodobowy podgląd za pomocą aplikacji mobilnej MySolid.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów wprowadziliśmy na rynek innowacyjny produkt, jakim jest aplikacja MySolid. Jest ona dostępna zarówno na systemach Android jak i iOS. Umożliwia podgląd systemu alarmowego chronionych obiektów z możliwością odwołania alarmu lub jego wywołania.

Wywołanie alarmu – dzięki naszej aplikacji możesz wywołać alarm natychmiast lub z opóźnieniem, na przykład, gdy nie jesteś przekonany do intencji osoby, która właśnie puka do drzwi Twojego mieszkania lub domu.

Odwołanie alarmu – aplikacja MySolid daje Ci możliwość odwołania alarmu z dowolnego miejsca. Nieważne, gdzie aktualnie się znajdujesz, co robisz lub z kim przebywasz. Od dziś nie musisz dzwonić do naszego operatora. Wystarczy kliknąć odpowiednią ikonkę w aplikacji i podać kod pin. Historia zdarzeń – Wszystko co dzieje się z Twoim alarmem jest zapisywane w historii stanu systemu alarmowego dla danego obiektu – możesz mieć mieszkanie i domek na działce lub prężnie działającą firmę z kilkoma oddziałami. Daje Ci to możliwość sprawdzenia kto i kiedy rozbroił alarm, kiedy nie było prądu oraz kiedy i przez kogo alarm został uzbrojony. Ustawienia – To, że najważniejszy jest dla nas użytkownik, udowadniamy także w sekcji ustawień. Dajemy możliwość zarządzania praktycznie każdym ważnym aspektem działania aplikacji.

Alarm z lokalizacją – Jeśli wygenerujesz alarm poza obiektem objętym ochroną, wszyscy użytkownicy aplikacji będą mogli podejrzeć lokalizację, w której się znajdujesz. Funkcja ta może być wykorzystana jako informacja dla najbliższych o potrzebie pomocy.


Dlaczego Solid?

  • Najwięcej własnych grup interwencyjnych na terenie całej Polski. Obecnie posiadamy 329 grupy interwencyjne oraz wspieramy się około 500 patrolami firm partnerskich
  • Całodobowe stacje monitorowania
  • Ogólnopolski monitoring GPS oraz szeroki zasięg monitoringu radiowego dającego największy poziom bezpieczeństwa
  • Dostęp do aplikacji mobilnej MySolid, dzięki której masz większy dostęp do usługi
  • Szybkie czasy reakcji patroli interwencyjnych
  • Indywidualna konfiguracja sygnałów alarmowych i technicznych dopasowana do Twoich potrzeb
  • Niskie koszty miesięczne przy wysokim poziomie jakości usług
  • Możliwość korzystania z usług jednej firmy na terenie całej Polski
  • Całodobowy serwis 7 dni w tygodniu

System alarmowy podłączony do systemu monitorowania obiektów w znaczący sposób podnosi poziom zabezpieczenia przed włamaniem, napadem lub np. pożarem. Monitoring jest skuteczną i relatywnie najtańszą formą ochrony mienia.


Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) do celów komercyjnych i prywatnych, bez zgody autora serwisu zabronione.

Administratorem Pana/Pani danych jest Solid Group

Administratorem Pana/Pani danych jest Solid Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., adres: ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu: 1) udzielenia odpowiedzi na pytanie; 2) realizacji zgłoszenia wskazanego w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to: 1) realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony; 2) działania podejmowane w celu realizacji umowy). Dane będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi lub realizacji zgłoszenia, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Może Pan/Pani kontaktować się z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem adresu email: iod.sg@solidsecurity.pl.

Masz pytania? Zadzwoń!

603 33 88 22

Szybki kontakt

603 33 88 22

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z:

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. z siedzibą przy ul. Postępu 17 w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. .

Wpisz swój numer telefonu, oddzwonimy!

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z:

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. z siedzibą przy ul. Postępu 17 w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. .
kontakt

Kontakt

Close