Sprzedaż: 603 33 88 22
Dział obsługi klienta: 782 416 120

Planujesz. Monitorujesz. Chronisz.
Na miarę Twoich potrzeb.

System Monitorowania Pojazdów iCAR to technologicznie zaawansowane rozwiązanie działające w oparciu o nawigację satelitarną. Wykorzystuje ono najnowocześniejsze metody aktywnej ochrony pojazdu wykraczające poza łączność online z autem prywatnym oraz monitoring jego położenia. To oprogramowanie, które pozwoli Ci na rozszerzenie kontroli nad pojazdem poprzez instalację dodatkowych elementów podnoszących jego bezpieczeństwo oraz uzyskanie zniżek ubezpieczeniowych. Dowiedz się więcej. Zaistaluj iCAR i przekonaj się sam.

Więcej niż GPS

iCAR poprzez łącze satelitarne monitoruje ruch pojazdu i jego aktualne położenie. Daje to znakomite zabezpieczenie w przypadku kradzieży, przywłaszczenia lub odholowywania pojazdu. iCAR poinformuje Cię na urządzenie mobilne o wszelkich zmianach położenia Twojego pojazdu lub przekroczonych wartościach granicznych, jakie dla niego zdefiniujesz.

Ważna funkcja „Nawiguj do” wygeneruje dla Ciebie trasę pomiędzy ostatnią pozycją auta a Twojego urządzenia mobilnego.

System iCAR jest naprawdę niezawodny. Jego dokładność w określaniu położenia pojazdu jest uzależniona jedynie od precyzji odczytu danych geolokacyjnych przez satelitę. iCAR posiada opracowane na zamówienie SOLID, autorskie oprogramowanie, które stale rozwijamy i monitorujemy, dbając o jakość świadczonych przez nas usług.


Funkcje

iCAR łączy szereg funkcji, które razem stanowią kompleksową ochronę Twojego pojazdu. Zamontowany sterownik GPS umożliwia monitorowanie aktualnej pozycji pojazdu. System można rozbudować o kolejne elementy, np. czujnik wychyłów, autoryzację zapłonu, przycisk antynapadowy, zwiększające bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów jak i zabezpieczające pojazd przed kradzieżą.

Jedną z ciekawych funkcji jest opcja: „Ustawienie Trybu Stałej Pozycj” – wybierasz bezpieczne miejsce postoju i czas, na jaki ma obowiązywać blokada. W przypadku jakiegokolwiek ruchu, jesteś powiadamiany smsem, mailem lub wiadomością push.

Ze wzlędu na różnorodność funkcji, masz do wyboru szereg opcji /dostępnych pakietów -  Logistyka ACTIVE, Logistyka PRO, Logistyka PRO+ECO, Logistyka PRO TACHO.

Nasz doświadczony konsultant pomoże Ci wybrać pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Może także zdecydować się na najbardziej komfortową dla Ciebie formę umowy: na czas określony lub nieokreślony. Możesz wybierać między opcją zakupy, abonamentu lub wynajmu.


Instalacja

Instalacja iCar jest prostsza niż myślisz, można ją zrealizować w 3 prostych krokach. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, w kraju posiadamy aż 45 biur regionalnych, w których wyspecjalizowani instalatorzy pozostają do Twojej dyspozycji. Dowiedz się więcej.


Korzyści

  • Możliwość zaplanowania trasy przejazdu
  • Natychmiastowa i dokładna lokalizację pojazdu
  • Kontrola nieautoryzowanego uruchomienia pojazdu
  • Zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą i ochrona przed napadem
  • Możliwość zdalnego unieruchomienia pojazdu
  • Zdalny podgląd zużycia paliwa i prędkości (w danym momencie i jednostce czasu), możliwość monitoringy eco-jazdy
  • Zniżka nawet do 50% części kradzieżowej AC
  • Możliwość korzystania z aplikacji na urządzeniach mobilnych
  • Alerty i alarmy na urządzenia mobilne w przypadku holowania auta bądź przekroczenia zdefiniowanej dla niego strefy/punktu.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Sterowniki GPS iCar posiadają homologację wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Posiadają również zgodność wyrobu z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach Unii Europejskiej: oznaczenie CE.

Czekamy na Ciebie

Jesteśmy dla Ciebie na naszej infolinii +48 22 668 66 88.

Mamy znakomicie rozwiniętą sieć biur w całej Polsce, a kontakt z nami jest bardzo szybki. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą oraz kompleksowo i bezpłatnie doradzi Ci w zakresie opcji instalacji.

Tu znajdziesz najczęściej zadawane przez Klientów pytania (FAQ)


Administratorem Pana/Pani danych jest Solid Group

Administratorem Pana/Pani danych jest Solid Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., adres: ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu: 1) udzielenia odpowiedzi na pytanie; 2) realizacji zgłoszenia wskazanego w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to: 1) realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony; 2) działania podejmowane w celu realizacji umowy). Dane będziemy przetwarzać przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi lub realizacji zgłoszenia, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Może Pan/Pani kontaktować się z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem adresu email: iod.sg@solidsecurity.pl.

Masz pytania? Zadzwoń!

603 33 88 22

Szybki kontakt

603 33 88 22

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z:

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. z siedzibą przy ul. Postępu 17 w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. .

Wpisz swój numer telefonu, oddzwonimy!

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z:

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. z siedzibą przy ul. Postępu 17 w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. .
kontakt

Kontakt

Close